Traffic Rush

Traffic Rush 1.42

Godziny szczytu

Zalety

  • Wciągająca rozgrywka
  • Grafika jak ze starego GTA

Wady

  • Jedna kolizja i musimy zaczynać grę od początku
  • Pojazdy nie zawsze reagują na dotyk naszych placów

Dobry
7

Traffic Rush to prosta i darmowa gra zręcznościowa. Naszym zadaniem jest zapanowanie nad pojazdami przemierzającymi ruchliwe skrzyżowanie.

W Traffic Rush widzimy z lotu ptaka jedno skrzyżowanie, przez które przejeżdżają różne pojazdy. Nie ma nim sygnalizacji świetlnej, więc kierowcy pokonują je w spontanicznej kolejności. To oczywiście nie może się dobrze skończyć. Nasza w tym głowa, aby bezkolizyjna jazda trwała jak najdłużej. W tym celu gestem palca jedne samochody przyspieszamy, a inne dotknięciem zatrzymujemy.

Grafika jest prosta, przypomina klimatem pierwsze części Grand Theft Auto (GTA). Sterowanie nie nastręcza problemów, oprócz okazjonalnych problemów z zatrzymaniem auta. Pojazdy są dosyć małe i kliknięcie w nie podczas ruchu może być utrudnione. Szkoda tylko, że podczas rozgrywki nie mamy więcej "żyć" niż jedno. Każdy nasz błąd karany jest rozpoczęciem gry od początku.

Traffic Rush to bardzo dobra i wciągająca gra zręcznościowa. Pozwoli nam na wiele beztroskiej rozrywki, niezależnie czy mamy na nią tylko 30 sekund czy 15 minut.

Traffic Rush

Download

Traffic Rush 1.42

Opinie użytkowników o Traffic Rush